Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Piotr Krakowski solo

Jesień melancholijne barwy nam kreśli. 24 października na Czarnej Sali w minirecitalu na wokal, gitarę i trąbkę wystąpi Piotr Krakowski szerszej publice znany z projektów Milkshop (wygrana w opolskich Debiutach), „Krakowski:Pankracy Sessions” czy solowych dokonań jako trębacz.

Charakterystyczne tematy muzyczne Piotra Krakowskiego ozdabiały wiele filmów, programów, spotów telewizyjnych i reklam. Współpracował z takimi tuzami jak Stanisław Sojka, Andrzej Grabowski, Borys Lankosz czy Andrzej Krzywy.

Koncert przy stolikach, z kawą słodką niespodzianką.

Jutuber to wcielenie Piotra Krakowskiego – kompozytora, producenta muzycznego i multiinstrumentalisty, który po latach współpracy z różnymi wokalistami postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. W wyniku gorzkich obserwacji współczesnego świata i tęsknoty za gitarowym brzmieniem, artysta powołał Jutubera, w którym komponuje i produkuje muzykę oraz śpiewa. Jutuber w warstwie muzycznej łączy tłusty blues z funkiem, alt-rockiem i elektroniką, zaś w warstwie tekstowej bezpardonowo i nierzadko kąśliwie opisuje mechanizmy współczesnej popkultury oraz relacje społeczne.

Kiedy: 24 października, godz. 18:00

Gdzie: Czarna Sala, ul. Słowiańska 13

Cena: 10 zł

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

paź 24 2021
Zakończone!

Czas

18:00 - 19:30

Koszt

10,00PLN

Lokalizacja

Czarna Sala
Słowiańska 13, Kwidzyn

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/