przykładowe strony przewodnika

Zaplanuj urlop w Kwidzynie i na pomorskim Powiślu. Sięgnij po gotowe plany na 7 dni, które znajdziesz w darmowym przewodniku „Ruszaj w drogę na Powiśle! Zwiedzaj Malbork, Sztum, Kwidzyn”. Poznaj Dolinę Kwidzyńską i powiślańskie miasta spacerując, jeżdżąc rowerem i podróżując samochodem. Niech zachwycą Cię wspaniałe krajobrazy i niezwykłe historie, których turyści wciąż jeszcze nie odkryli!

Gotowe plany wycieczek po Kwidzynie i Powiślu zawiera drukowany przewodniku, dostępny w Tabularium w Kwidzynie (ul. Bohaterstwa Narodów 33), Informacji turystycznej w budynku Dworca Kolejowego Kwidzyn PKP (ul. Kościuszki 54). Jeśli lubisz zwiedzać ze smartfonem, pobierz już dziś wersję elektroniczną PDF

Zaplanuj wycieczkę do Kwidzyna!

Podążaj wrysowaną na mapie trasą i zachwyć się spektakularnym kompleksem zamku połączonego z katedrą – to najbardziej okazały przykład zabytkowej architektury gotyckiej w Europie! Zwiedzaj zamek i katedrę, podziwiaj architekturę Kwidzyna i zobacz budynek wzorowany na paryskiej Bastylii. Po drodze odpoczywaj w zielonych parkach i przy tężni solankowej. Z tarasu widokowego przy zamku spójrz na pradolinę Wisły, a przemierzając ulice wytyczone jeszcze w średniowieczu, zwróć uwagę, gdzie zachowały się gotyckie mury miejskie.

Po drodze wykonuj zadania przygotowane w przewodniku – urozmaicą Twoje zwiedzanie i sprawią, że turystyczny spacer przerodzi się w świetną zabawę dla całej rodziny!

POBIERZ DARMOWY PRZEWODNIK PDF

inne przykładowe strony przewodnika

Poprzedni artykułNoc Kupały 
Następny artykułGromee – dyskoteka pod gołym niebem