Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
biesiady podróżnicze

4. Biesiady podróżnicze

Do czwartej edycji Kwidzyńskich Biesiad Podróżniczych pozostały już tylko dwa tygodnie! Jak ten czas szybko zleciał! Pora na prezentację naszego drugiego prelegenta. Będzie nim mieszkaniec Kwidzyna – Piotr Opacian.

Piotr opowie o kajakarstwie morskim. To dość słabo znana w naszym kraju aktywność outdoorowa, a szkoda. Łączy w sobie sport ekstremalny z podróżowaniem, bliskością z dziką naturą, tajemną wiedzą z dziedzin nawigacji, czy fizyki morza. O tym wszystkim będzie można posłuchać już 2.06.2023 o godzinie 18:00 w La Cantina, Kwidzyn.
Kontynuacją tego spotkania będzie plenerowa wersja Kwidzyńskich Biesiad Podróżniczych – Kajaki na Balatonie, która odbędzie się 17.06.2023, czyli w czasie Dni Kwidzyna, oczywiście na naszym Balatonie. Wstępnie od godz. 12:00 do 16:00.

Dzięki uprzejmości firmy Aquarius, na Balatonie będziemy mieć niezłą i liczną „stajnię” kajaków wszelkiej maści. Poczynając od ekspedycyjnych morskich rumaków po stabilne kajaki rzeczne i wędkarskie – dla każdego coś dobrego. Każdy kajak można będzie „dosiąść” i choć z morskich rumaków czasami łatwo spaść, to zapewniamy pełne bezpieczeństwo!

Planowana jest również pewna atrakcja – wyścigi kajakowe sztafet przez Balaton jeśli znajdą się odważni.

Oj będzie się działo!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

cze 02 2023
Zakończone!

Czas

18:00 - 20:00

Lokalizacja

Restauracja La Cantina
Kwidzyn, ul. Grudziądzka 30

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/