Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

KINO: Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht.

André Rieu powraca do kin, by podnieść nas na duchu!
3 października o godz. 19:30 zapraszamy do kwidzyńskiego kina na retransmisję najnowszego koncertu Andre Rieu. 
W tych wymagających czasach, kiedy mamy ograniczony kontakt z naszymi najbliższymi, holenderski maestro zaprasza nas do kin, byśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości.
W tym roku seria koncertów na placu Vrijthof w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof. André Rieu osobiście zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń. „Dziś, bardziej niż kiedykolwiek ludzie potrzebują radości – mówi uwielbiany na całym świecie skrzypek i dyrygent. – Muzyka niesie taką radość, ale też jednoczy ludzi. Dlatego postanowiłem przygotować ten wspominkowy show”.
W koncercie „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht” tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki. Choć w ten sposób fani będą mogli „spotkać się” ze swoim ulubieńcem.
Seans w reżimie sanitarnym.
Kiedy: 3 października 2020r., godz. 19:30
Gdzie: Kino, ul. Katedralna 18
20 zł bilet ulgowy / 25 zł bilet normalny

 

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

paź 03 2020
Zakończone!

Czas

19:30 - 21:30

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn