UM
fot. Archiwum UM

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, informujemy Państwa, że od dnia 27 kwietnia br. DO ODWOŁANIA obsługa klientów Urzędu Miejskiego w Kwidzynie odbywać się będzie w godzinach 8.00-15.00.

Ograniczenia dotyczące bezpośredniej obsługi klientów pozostają niezmienne tzn. bezpośrednia obsługa klientów urzędu odbywać się będzie WYŁĄCZNIE po indywidualnym uzgodnieniu telefonicznym w sprawach niecierpiących zwłoki, dotyczących przede wszystkim spraw z zakresu Urzędu Stanu Cywilnego, Ewidencji Ludności oraz Dowodów Osobistych.
W pozostałym zakresie proszę kontaktować się z pracownikami telefonicznie, mailowo, pocztą e-PUAP lub wysłać korespondencję pocztą tradycyjną.

 Formularze wniosków dostępne są na stronie BIP w zakładce „Formularze Wniosków”.

http://bip.kwidzyn.pl/m,12741,formularze-wnioskow.html

Wykaz telefonów znajduje się na stronie BIP w zakładce „Organizacja Urzędu”.

http://bip.kwidzyn.pl/m,12288,organizacja-urzedu.html

Bezpośredni kontakt z klientem będzie odbywał się WYŁĄCZNIE na parterze budynku przy wejściu bocznym do urzędu (od strony przybudówki). Proszę przychodzić pojedynczo na umówioną godzinę. Proszę stosować się do zaleceń pracowników obsługujących.

W razie konieczności osobistego dostarczenia korespondencji należy pozostawić ją w specjalnym pojemniku, który znajduje się przed wejściem głównym do urzędu. W korespondencji prosimy podać nr telefonu kontaktowego w celu umówienia wizyty. Korespondencja będzie rozpatrywana dopiero po upływie 24 godzin.

Informacji szczegółowych udziela:

  • Biuro Obsługi Ludności Urzędu Miejskiego w Kwidzynie ul. Warszawska 19 tel. 55 6464700, adres mailowy : bol@kwidzyn.pl,
  • Sekretariat Burmistrza Miasta Kwidzyna, tel. 55 6464777, adres mailowy: info@kwidzyn.pl.
Poprzedni artykułŚwiętowanie Konstytucji w czasie epidemii
Następny artykułKonkurs “Kwidzyńska przyroda”