W zaległym meczu, w ramach rozgrywek I  ligi mężczyzn, SMS II Kwidzyn rozegrał mecz z drużyną PGE KPR Gryfino. Gospodarze,  grając u siebie zawsze rozgrywają dobre zawody, więc wiedzieliśmy, że o zwycięstwo będzie trzeba powalczyć do ostatniej minuty. W początkowej fazie meczu gra była bardzo wyrównana. Spotkanie toczyło się w stylu „bramka za bramkę”. Żadna drużyna nie była w stanie wyprowadzić przewagi większej niż 3-4 bramki.

Druga połowa również nie była jednostronna, za sprawą dobrych interwencji w bramce Oliwiera Chruściela i Damiana Zwierza i konsekwentnej grze w ataku wyszliśmy na nieznaczną ale cenną przewagę dwóch bramek. Nerwowa gra  oraz kilka błędów technicznych po naszej stronie, doprowadziły do nerwowej końcówki. W ostatnich sekundach meczu piłka wpadła do siatki i w ostateczności wygraliśmy spotkanie 29:28!

PGE KPR Gryfino – SMS ZPRP II Kwidzyn  28:29 (15:14)

Poprzedni artykułPiłka ręczna – I Liga Mężczyzn. Koszalin za mocny na kwidzyńską młodzież