W zaległym meczu w ramach rozgrywek I ligi mężczyzn SMS ZPRP Kwidzyn przegrał w Koszalinie z drużyną KSPR Kospel Gwardia Koszalin. Gospodarze grając na swoim parkiecie są pewni siebie, dlatego należało zakładać, że o tym kto wygra, będzie decydowała każda bramka.

W pierwszych minutach meczu gra była bardzo wyrównana. Spotkanie toczyło się w stylu „bramka za bramkę”. Z dobrej strony pokazaliśmy się w defensywie, wywalczając dużo piłek, których niestety nie potrafiliśmy zamienić na bramki. Żadna drużyna nie była w stanie wyprowadzić przewagi większej niż 3 bramki.

Druga połowa niestety nie ułożyła się po naszej myśli, za sprawą nietrafionych rzutów i „głupich”. Drużynie gospodarzy udało się osiągnąć przewagę 6 bramek.

Od 45 minuty spotkania wynik zmieniał się maksymalnie o 2 bramki, gospodarze kontrolowali przebieg spotkania. Drużyna z Koszalina wyprowadzała skuteczne ataki, tym samym wracaliśmy do 7 trafień straty do rywala. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Gwardii Koszalin 33:27.

KSPR KOSPEL  Gwardia Koszalin – SMS ZPRP II Kwidzyn33:27 (15:12)