kadr filmowy

Nie tylko miłośników kina zapraszamy w marcowe poniedziałki, do kwidzyńskiego kinoteatru,  na projekcje w ramach kwidzyńskiego Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Powiększenie”. To będzie kolejny niesamowity miesiąc w naszym DKFie.

Na początek zobaczymy nagrodzony w Cannes film w reżyserii Mii Hansen-Løve o miłości między dwojgiem dorosłych ludzi z ich życiowym bagażem. Gorący romans zderzony z ponurą wizją starości może doprowadzić prowadzić nie tylko do łez.

W drugi poniedziałek film Stevena Spielberga, w który reżyser wraca do czasów swojego dzieciństwa, by opowiedzieć o dorastaniu Sammy’ego Fabelmana, wrażliwego nastolatka, wielkiego miłośnika kina i poczatkującego filmowca.

W kolejnym tygodniu zapraszamy na również nagrodzony Złotymi Globami film w  reżyserii Martina McDonagh – „Duchy Inisherin”.  Będzie to opowieść o losach dwójki przyjaciół od dziecka, Pádraica (Colin Farrell) i Colma (Brendan Gleeson).

A na koniec marca „ W trójkącie”- Złota Palma w Cannes – Rubena Östlunda. To druga w dorobku reżysera Złota Palma. Statkiem podróżuje para modeli-celebrytów, Carl – Harris Dickinson i Yaya  – Charlbi Dean, a do tego Woody Harrelson jako Kapitan! Ich wycieczka szybko przestaje nadawać się na Instagram. To musi być wybuchowa mieszanka.

Serdecznie zapraszamy.

Program DKF Powiększenie w marcu:

  • 6 marca 2023 godz. 19:00 – „Piękny poranek” – 112 min.
  • 13 marca 2023 godz. 19:00 – „Fabelmanowie” – 151 min.
  • 20 marca 2023 godz. 19:00 – „Duchy Irinsherin” – 114 min.
  • 27 marca 2023 godz. 19:00 – „W trójkącie” – 150 min.

Repertuar DKF Powiększenie – marzec 2023

Poprzedni artykułSesja Rady Miejskiej w lutym
Następny artykułNarodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych