Pierwsze 9 minut spotkania zdecydowanie należało do USARa. Bramki zdobywane przez praktycznie wszystkich przedstawicieli wyjściowej szóstki w polu wyprowadziły nas na prowadzenie 4-7. Zdolna młodzież z SMSu pokazała jednak, że lepsza gra w ostatnich meczach sezonu nie wzięła się znikąd i już w 14 minucie był remis 8-8. Dalej była bramka za bramkę i w 22 minucie po bramce Oliwiera Chruściela, drużyna SMSu wyszła na prowadzenie, kończąc pierwszą część jednobramkową przewagą 17-16.
Po przerwie w ciągu 11 minut USAR przeszedł jednak do kontrataku i objął prowadzenie 18-23. Z tą przewagą udało się im kontrolować wynik, a duża w tym zasługa Bartosza Janiszewskiego, który zdobył w samej drugiej połowie 9 bramek, a w całym meczu zanotował 13 trafień! Mecz zakończył się wynikiem 27:32 dla USARa.
SMS ZPRP Kwidzyn 27-32 (17-16) USAR Kwidzyn
SMS ZPRP Kwidzyn: Oliwier Chruściel 1, Aleksander Węgiel – Szymon Matela 8, Eryk Pstrąg 4, Bartosz Konwicki 4, Maksym Żabko 2, Jakub Ebertowski 1, Michał Słupski 1, Mikołaj Stefaniak 1, Bartłomiej Korczak 1, Jakub Świątkiewicz 1, Wiktor Biskup 1, Mateusz Myszka
USAR Kwidzyn: Miłosz Jedowski, Sebastian Rudnicki, Marcin Wysocki – Bartosz Janiszewski 13, Dominik Sonnenfeld 6, Maciej Wojciechowski 3, Hubert Raczkowski 2, Maciej Hara 2, Jacek Szwed 1, Beniamin Werra 1, Łukasz Cieślak 1, Paweł Rynk 1, Bartosz Preuss 1, Adrian Nogowski 1, Dominik Boryń