Jedna kobieta w życiu mężczyzny to wyzwanie; dwie to projekt, którego realizacja zazwyczaj kończy się porażką; trzy to karygodna lekkomyślność; a cztery to już zwyczajna katastrofa. Zwłaszcza, jeśli wszystkie równocześnie prosisz o rękę – a one postanawiają w jednym momencie złożyć ci wizytę.

W tym bilansie strat jest jednak dużo więcej niż zysków… W szczególności, gdy w powietrzu wisi zemsta nie jednej, a czterech kobiet.

Czy tytułowy „zaręczony” poradzi sobie z tym piekłem nadmiaru, czy ostatecznie skończy jako „pogrążony”? Czy przeżyje przeprawę przez czyściec, który zgotują mu spragnione odwetu kobiety? A w tym wszystkim jeszcze biedny majordomus Ugo, Ugunio, Uguś…

Zapraszamy na spektakl „Zaręczony pogrąŻony”, czyli piekielnie zabawną komedię Marco Cavallaro, w tłumaczeniu Marii Trzoch. Rozegrana w diabelskim tempie sztuka, rozbawi Was do łez!

Spektakl został przygotowany przez Teatr Nauczycielski „Bez cenzury” ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kwidzynie. Powstał natomiast w ramach Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego na cel charytatywny: dalszą rehabilitację Macieja Walenczewskiego.

Łącznie zaplanowanych zostało 6 spektakli. Premiera odbędzie się na deskach kwidzyńskiego kinoteatru już 24 listopada o godz. 18.00. Kolejne przedstawienia widzowie będą mogli obejrzeć w dniach 25-26 listopada oraz 8-10 grudnia, również o godz. 18.00.

Warto podkreślić, że wstęp na poszczególne spektakle będzie bezpłatny – za pobraniem bezpłatnych wejściówek, które można odbierać w kasie kinoteatru.

Reżyseria: Elżbieta Zardzewiały

Współpraca reżyserska: Adam Serowaniec

Muzyka: Andrzej Korzyński

Opracowanie muzyczne: Ewa Wiercińska

Asystentki, suflerki, makijażystki: Jolanta Kubiak oraz Izabela Lipiec.

Obsada:

Lidia Nowacka – Luisa

Wioletta Radomska – Camilla

Danuta Ewa Chodorowska – Melissa

Joanna Kierlin-Serocka – Amalia

Andrzej Tołstik – Ugo

Karol Kędra – Franco

Data: 24-26 listopada oraz 8-10 grudnia

Godzina: 18:00

Miejsce: Kinoteatr KCK, ul. Katedralna 18

Bilety: Wstęp wolny – za okazaniem bezpłatnych wejściówek (do odbioru w kasie kinoteatru)

Poprzedni artykułUWAGA!
Następny artykułSesja Rady Miejskiej w listopadzie