16 06 2017 manuskrypt1

Kwidzyńskie Centrum Kultury i Biblioteka Miejsko-Powiatowa w Kwidzynie zapraszają do wzięcia udziału w grze miejskiej „Zagadka Czarnego Manuskryptu”.
W grze może wziąć udział każdy zainteresowany historią i architekturą Kwidzyna. Polega ona na rozwiązaniu zagadki powstałej w oparciu o treść powieście kryminalnej Krzysztofa Bochusa „Czarny manuskrypt”.
W grze uczestnicy odwiedzają kolejne punkty gry, rozwiązują kolejne zadania tak, by ostatecznie rozwiązać „Zagadkę Czarnego Manuskryptu”. Uczestnicy poruszają się po terenie Kwidzyna z mapą, którą można pobrać nieodpłatnie w dowolnie wybranej porze w Tabularium, ul. Braterstwa Narodów 33 lub w Bibliotece Miejsko-Powiatowej w Kwidzynie, ul. Piłsudskiego 21.
Pilotaż gry rozpocznie się 22 czerwca o godzinie 10:00 i będzie stanowił część wydarzeń związanych ze spotkaniem autorskim z Krzysztofem Bochusem (spotkanie z autorem odbędzie się 22 czerwca o godzinie 17:00 w czytelni biblioteki miejskiej, ul.Piłsudskiego 21).

Kwidzyńskie Centrum Kultury i Biblioteka Miejsko – Powiatowa w Kwidzynie serdecznie zapraszają wszystkich, którzy choć na chwilę chcą odczuć emocje
towarzyszące bohaterom kryminału Krzysztofa Bochusa.

Zapraszamy do zabawy.

16 06 2017 manuskrypt2

Poprzedni artykułJubileusz 15-lecia Klubu Małej Ojczyzny Kwidzyńskiej
Następny artykuł„Wieści kwidzyńskie” – nowa książka Jerzego Majdy