KCK logo

Termin: 4-8.12.2006
Miejsce: Czarna Sala, ul. Słowiańska 13

Program prezentacji:

4 GRUDZIEŃ – PONIEDZIAŁEK
09.30-10.30 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kwidzynie – „TACY MY”
10.30-11.30 – Szkoła Podstawowa w Janowie – „UCZNIOWIE KLASY III”
11.30-12.30 – Szkoła Podstawowa w Tychnowach -„BRATKI”
12.30-13.30 – Szkoła Podstawowa w Straszewie – „GWIAZDECZKI”
13.30-14.30 – Szkoła Podstawowa w Rodowie – „BAJARZE”
14.30-15.30 – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kwidzynie – „CZAR – BAJ”

5 GRUDZIEŃ – WTOREK
09.30-10.30 – Szkoła Podstawowa nr 5 w Kwidzynie – „BAJDURKI 5″
10.30-11.30 – Szkoła Podstawowa w Obrzynowie -„BEZ NAZWY”
11.30-12.30 – Szkoła Podstawowa w Okrągłej Łące -„BAJDURKI”
12.30-13.30 – Zespół Szkół w Nebrowie Wielkim – „KÓŁKO TEATRALNE”
13.30-14.30 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Prabutach – „WESOŁE GWIAZDECZKI”
14.30-15.30 – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kwidzynie – „ADAŚKOWE ŚWIETLIKI”

6 GRUDZIEŃ – ŚRODA
09.30-10.30 – Gimnazjum w Wandowie
10.30-11.30 – Gimnazjum w Liczu – „MIMOZA”(„Perypetie miłosne”)
11.30-12.30 – Zespół Szkół w Ryjewie -„TRENDY GIRL”
12.30-13.30 – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kwidzynie – „ KLASA V E-INTEGRACYJNA SP 6″
13.30-14.30 – Gimnazjum w Liczu – „MIMOZA”(„Bez tytułu”)
14.30-15.30 – Szkoła Podstawowa nr 5 w Kwidzynie – „LAWI”

7 GRUDZIEŃ – CZWARTEK
09.30-10.30 – Gimnazjum nr 3 w Kwidzynie – „KOŁO TEATRALNE”
10.30-11.30 – Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie – „INTELIGENTNI INACZEJ”
11.30-12.30 – Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie – „DZIEWIĄTKA”
12.30-13.30 – Gimnazjum w Rodowie – „COOLTURALNI”
13.30-14.30 – Gimnazjum w Ryjewie – „KLAMKA”
14.30-15.30 – Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie – „GRUPA NIEFORMALNA”

8 GRUDZIEŃ – PIĄTEK
09.30-10.30 – II Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie – „TO-NIE-MY”
10.30-11.30 – I Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie – „TRZECIOKLASIŚCI”
11.30-12.30 – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Prabutach -„CZARNA OWCA”
12.30-13.30 – Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie – „UPS”
13.30-14.30 – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach – „NO WŁAŚNIE”
14.30-15.30 – Gimnazjum nr 2 w Kwidzynie – „AKCENT”