kwidzyn logo

20090908 XV Mistrzostwa Polski w Bocce - IMG 9240

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał poseł Janusz
Lewandowski. Początkowo niesprzyjająca aura nie wystraszyła zawodników, którzy stanęli do sportowych zmagań podzieleni na cztery grupy po sześć drużyn.

Grupa A
1.Solidarność IP Demi
2.Urząd Miasta I
3.Chojnice
4.Litwa
5.Piastów
6.Słowacja

Grupa B
1.Renawa I
2.TKKF Celuloza
3.Bud-Eko
4.Celle Niemcy
5.Urząd Miasta II
6.Warszawa II

Grupa C
1.KSBB Kwidzyn
2.Bractwo
3.Be&K
4.Solidarność IP
5.Czechy
6.Olsztyn

Grupa D
1.Dombud
2.TKKF Torpal
3.Warszawa I
4.Renawa III
5.Renawa II
6.Bar Ukraina

Zacięta walka wyłoniła zwycięzcę turnieju, którym czwarty raz z rzędu została
drużyna Urząd Miasta I.

Klasyfikacja:

1. Urząd Miasta I (Piotr Zaraziński, Artur Zaraziński, Mateusz Figura, Michał
Walkusz)
2. Solidarność IP Demi (Mirosław Ziółkowski, Marek Biały, Marek Kawecki,
Zbigniew Myrcha)
3. Bractwo (Vidas Navickas, Adam Kamiński, Krzysztof Kamiński, Franciszek
Kamiński)
TKKF Celuloza (Marek Kordowski, Bogdan Kordowski, Krzysztof Kozłowski, Zbigniew Studziński)
5. Renawa I (Sławomir Kamper, Władysław Borucki, Marek Sroka, Jerzy Michalski)
6. KSBB Kwidzyn (Daniel Wiśniewski, Błażej Wiśniewski, Katarzyna Wilczewska, Krzysztof Polubiec)
7. Dombud (Stanisław Klejszmit, Wiesław Wyka, Robert Kowański, Włodzimierz Sosnowski)
8. TKKF Torpal (Adam Łukaszewski, Sławomir Koralewski, Zbigniew Jeż, Michał Demidowicz)
9. Bud -Eko (Jerzy Kisiel, Marian Popowicz, Leszek Świetlak, Kamil Zubel)
Be&K (Piotr Stankiewicz, Wojciech Gajko, Rafał Hennig, Tomasz Wentowski)
11. Solidarność IP (Krzysztof Foryś, Jacek Chrząstowski, Zbigniew kamecki,
Andrzej Mroczkowski)
12. Renawa III (Zbigniew Piłkowski, Radosław Janecki, Łukasz Kurzeja, Kuba Michalski)
13. Urząd Miasta II (Monika Rogala, Aleksandra Ochenkowska, Wojciech Weryk, Michał Samp)
14. Renawa II (Tomasz Wejnert, Tomasz Madej, Radosław Karpiński, Janusz Skrajewski)

Klasyfikacja zespołów spoza Kwidzyna:
1. Chojnice (Wiesław Nawrot, Sebastian Sądej, Jerzy Panek, Jan Sławiński)
2. Warszawa I (Andrzej Kern, Bogdan Adaszyński, Paweł Bernatek, Piotr Winiarski)
3. Czechy (Peter Kovacik, Tomas Kovacik, Michaela Mikulaskova, Rudo Róża)
4. Celle Niemcy (Ina Hennig, Jurgen Hennig, Andrea Scharping, Burkhard Scharping)
5. Litwa (Arimantas Kondratijevas, Karolas Navickas, Arturas Stankievicius,
Arturas Gribaciauskas)
6. Piastów (Andrzej Makowski, Andrzej Marasek, Mirosław Pabijanek, Zbigniew Stanecki)
7. Olsztyn (Jerzy Bogacz, Janusz Soroka, Tomasz Serafin, Grzegorz Myszkowski)
8. Warszawa II (Sebastian Walczak, Sławek Sylwestrzak, Cyryl Złotogórski, Łukasz Barszczak)
9. Bar Ukraina
10. Słowacja

Nagroda europosła Janusza Lewandowskiego; Greta Stankievicius
Nagroda posła RP Jerzego Kozdronia ; Michaela Mikulaskova
Nagroda prezesa PSM Renawa Jerzego Śniega ; Katarzyna Wilczewska
Nagroda prezesa firmy Bud-Eko Jolanty Schreiber dla najsympatyczniejszej
zawodniczki turnieju ; Michaela Mikulaskova.

20090908 XV Mistrzostwa Polski w Bocce - IMG 9240.1jpg