plakat Wieczorne Nastroje, KCK Kwidzyn

„Wieczorne Nastroje” to 25 lat pięknej historii poezji śpiewanej, w której Kwidzyn wpisał się na stałe, jako jedno z ważniejszych wydarzeń artystycznych dla artystów uprawiających tę niełatwą formę artystyczną, jaką jest recital w formie konkursu.

Serdecznie zapraszam na kolejną 26. edycję tego Festiwalu. Będzie ona wyjątkowa z wielu powodów. W tym roku Kwidzyńskie Centrum Kultury będzie miało zaszczyt pełnić funkcję głównego organizatora Festiwalu. Tym bardziej czujemy się zaszczyceni zaufaniem, którym obdarzył nas Mieczysław Dzikowski, który jest pomysłodawcą, jak i całą „siłą napędową” wszystkich dotychczasowych edycji.

W tym roku będziecie mogli Państwo uczestniczyć w dwóch otwartych koncertach konkursowych.

  • 1 grudnia (piątek) zapraszamy Państwa na Turniej Mini Recitali w kategorii młodzieżowej.
  • 2 grudnia (sobota) odbędzie się Duży Turniej Recitali w kategorii dorosłych
  • 3 grudnia (niedziela) zapraszamy na Koncert Laureatów Festiwalu „Wieczorne Nastroje” oraz Recital Jarosława Wasika, laureata „Debiutów” Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, piosenkarza, kompozytora i autora tekstów, a obecnie Dyrektora Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.

To nie wszystko! 1 grudnia, o godzinie 19.30 w kwidzyńskim Teatrze odbędzie się koncert Janusza Radka!

Mam nadzieję, że będziecie Państwo wyjątkowo zachęceni do uczestniczenia w tym wyjątkowym Festiwalu, na który zjeżdżają się najważniejsi Adepci Poezji Śpiewanej z całego kraju!

 

Gorąco Państwa zapraszam

Dyrektor Artystyczny Festiwalu „Wieczorne Nastroje”

Marcin Sawicki

Poprzedni artykułOgłoszenie pn. „Prowadzenie Dziennego Domu Pobytu dla seniorów”
Następny artykułKoncert Janusza Radka – gwiazda festiwalu „Wieczorne Nastroje”