Kwidzyńska młodzież z klubu Centrum Razem Fundacji FLOW działającego w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn. „Razem na rzecz kwidzyńskiej integracji społecznej” w partnerstwie z Miastem Kwidzyn, Stowarzyszeniem Scena Lalkowa imienia Jana Wilkowskiego i Fundację M.A.P.A działającym przy Placu Plebiscytowym 2 w Kwidzynie serdecznie zaprasza mieszkańców Kwidzyna i okolic na wernisaż wystawy fotograficzno – malarskiej pt. „Kwidzyn i Powiśle dawniej i dziś oczami młodzieży”.

Otwarcie wystawy odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 listopada 2019 r. o godz. 14:00 w Sali Myśliwskiej naszego kwidzyńskiego zamku.

Wystawa jest efektem młodzieżowego projektu dofinansowanego w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Programu FIO Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego pt. „BiedaKlub w poszukiwaniu minionego czasu”. Dzięki dofinansowaniu nie nudziliśmy się w wakacje i w ich trakcie zwiedziliśmy wszystkie okoliczne zamki krzyżackie (Kwidzyn, Gniew, Sztum, Malbork), mieliśmy pierwszy raz możliwość obejrzenia inscenizacji Oblężenie Malborka oraz szukając śladów minionych czasów w szerz i wzdłuż przemierzyliśmy Białą Górę w poszukiwaniu śladów grodu Zantyr i keszów – zadań w opencachingu – międzynarodowej grze terenowej.

Efektem tych kilkumiesięcznych przygód będzie ww.  wystawa i nasze opowieści…

WSTĘP WOLNY!!! Serdecznie zapraszamy!!!

Poprzedni artykułPchli Targ 24 listopada
Następny artykułRepertuar DKF – grudzień 2019