Przyszły tydzień będzie nie lada wyzwaniem dla fanów kreatywności, amatorów różnego rodzaju pomysłów i samozwańczych rękodzielników.

12 października Kwidzyńskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne warsztaty tworzenia ze skrawków czyli potocznie zwane zajęciami scrapbookingowymi.

Tym razem na stole wyląduje czekoladownik czyli kartka okolicznościowa z miejscem na czekoladę. W związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej będzie to świetny upominek dla wychowawców, nauczycielek, pań ze świetlicy, wychowawczyń przedszkolnych czy cioć ze żłobka. Ale czekoladownik to również piękna forma małego upominku urodzinowego lub imieninowego i to każdy uczestnik warsztatów zadecyduje z jakiej okazji czekoladownik będzie wykonywał. Wszystkie prace wykonane zostaną w szacie jesiennej, do wyboru będzie sporo kolorowych papierów, wstążek i elementów dekoracyjnych.

W zajęciach mogą wziąć udział zarówno rodzice z dziećmi, młodzież jak i dorośli, a poprowadzi je ponownie Aleksandra Wojtowicz.

Druga propozycja warsztatowa to wyplatanie makramy. 15 października, jak zwykle na Kreatywnym Stryszku p. Joanna Skopczyńska-Pudełko zaczaruje wszystkich węzłami i sznurkiem tworząc niesamowite kompozycje nie tylko dekoracyjne.

Czas, który spędzacie na tych zajęciach to nie tylko czas inspiracji i kreatywnego tworzenia, ale także ciężkiej pracy.  Podczas 2h zajęć za pomocą prostych węzłów i różnego rodzaju sznurków stworzycie niepowtarzalne ozdoby, które nie tylko udekorują dom, ale również świetnie sprawdzą się jako upominek.

Na oba warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 55 279 35 28

Więcej informacji na stronie www.kck.ckj.edu.pl 

Poprzedni artykułPlenerowy turniej w Mölkky
Następny artykułKonkurs – Propagowanie edukacji ekologicznej i działań proekologicznych wśród uczniów Kwidzyna