Konkurs RIPOK

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz przedszkolaków z terenu Miasta Kwidzyna do wzięcia udziału w konkursach realizowanych w ramach kampanii promocyjno- edukacyjnej realizowanej w ramach projektu pn. „Rozbudowa RIPOK w Gilwie Małej oraz rozwój systemu selektywnej zbiórki bioodpadów”. Konkursy realizowane są w trzech kategoriach:

Kategoria 1 skierowana jest do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie plakatu propagującego segregację śmieci (konkurs plastyczny) lub krzyżówki z hasłem BIOODPADY albo rebusu o tematyce segregacji śmieci (konkurs wiedzy) dla kampanii promocyjno- edukacyjnej promującej rozwój systemu selektywnej zbiórki bioodpadów.

Kategoria 2 skierowana jest do przedszkoli. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie plakatu propagującego segregację śmieci pod hasłem „Dobre rady na bioodpady” dla kampanii promocyjno- edukacyjnej promującej rozwój systemu selektywnej zbiórki bioodpadów.

Kategoria 3 skierowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie przez uczestników prezentacji multimedialnej lub krótkiego filmu wraz z hasłem przewodnim zachęcającym do selektywnej zbiórki bioodpadów oraz dbania o środowisko.

Prace należy składać do dnia 22 czerwca 2020r. do Urzędu Miejskiego w Kwidzynie drogą elektroniczną na adres e-mail: ue@kwidzyn.pl

Serdecznie zapraszamy i życzymy wszystkim ciekawych pomysłów!

Regulamin- Konkurs_KL. I-VIII

Regulamin- Konkurs_przedszkola

Regulamin- Konkurs_Szkóły Ponadpodstawowe

 

Projekt „Rozbudowa RIPOK w Gilwie Małej oraz rozwój systemu selektywnej zbiórki bioodpadów” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 11 Środowisko, Działanie 11.02 Gospodarka odpadami współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Poprzedni artykułW Kwidzynie do egzaminu ósmoklasisty przystąpiło 400 uczniów
Następny artykułMaseczki zamiast mandatów