W dniu 11.11.2020r. rozegrane zostało spotkanie w ramach Pucharu Polski pomiędzy USAR Kwidzyn i MKS Grudziądz.

Pomimo odmiennych dyspozycji obu drużyn w rozgrywkach ligowych, mecz na początku był dość wyrównany. Goście kilkukrotnie odchodzili na 2-3 bramki przewagi, lecz USAR regularnie odrabiał straty do 1 bramki różnicy. Tak było po raz ostatni w tym meczu w 24 minucie, gdy na tablicy wyników było 12-13 dla MKSu. Końcówka spotkania należała jednak do gości, którzy na przerwę schodzili z przewagą 4 bramek i wynikiem 15-19.

W drugiej połowie goście szybko odjechali z wynikiem, wrzucając od początku wyższy bieg, za czym nie nadążyła nasza drużyna. Goście kontrolowali przebieg spotkania, nie pozwalając nam odrobić straty ze spotkania i zwyciężając ostatecznie wynikiem 25-34.

USAR Kwidzyn – MKS Grudziądz 25-34 (15-19)

USAR Kwidzyn: Adam Wolański, Filip Jankowski – Dominik Sonnenfeld 8, Bartosz Preuss 3, Patryk Wiśniewski 2, Mikołaj Klawiński 2, Łukasz Cieślak 2, Paweł Rynk 2, Jacek Szwed 1, Beniamin Werra 1, Szymon Pożoga 1, Dominik Boryń 1, Hubert Raczkowski 1, Nikodem Rozwadowski 1, Maciej Hara, Marek Boneczko (grający trener).

USAR Kwidzyn: Wolański, Jankowski – Wiśniewski 2, Szwed 1, Werra 1, Hara, Pożoga 1, Sonnenfeld 8, Klawiński 2, Boryń 1, Cieślak 2, Rynk 2, Raczkowski 1, Preuss 3, Rozwadowski 1, Boneczko (grający trener).
MKS Grudziądz: Ziółkowski, Preitz T., Knopik – Sadowski 2, Kruszewski 2, Bieniek 2, Maliński 6, Bartecki 2, Preitz B., Miedziński 3, Kruszewski 6, Wróblewski, Skóra 3, Ciećwierz 1, Rumniak 7.