„Totalne remonty Szelągowskiej” to program znany i lubiany. Dorota Szelągowska ze swoją drużyną przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, by totalnej metamorfozie poddawać domy i mieszkania osób wyjątkowych, z wielkim sercem, wrażliwych oraz otwartych na innych. Bohaterowie programu, otrzymają niesamowitą niespodziankę – zupełnie odmienione własne „cztery kąty”.

Pod koniec marca na ulicach Kwidzyna widziany był charakterystycznie oznakowany pojazd. Wszystko dlatego, że bohaterką najbliższego programu była kwidzynianka – Marta Czora.

Magdalena Nosko-Goszczycka – przyjaciółka Marty

– Znamy Martę od 12 lat, to pierwsza osoba, która poznaliśmy wracając do Kwidzyna po studiach, i z czysto sąsiedzkiej znajomości stała się jedną z najbliższych dla nas osób. Widząc że przedkłada potrzeby innych nad swoje potrzeby postanowiliśmy zgłosić ją do programu „Totalne remonty Szelągowskiej”.

Marta Czora – bohaterka programu „Totalne remonty Szelągowskiej”

– 21.03.22 o godzinie 12:00 Magda, Dawid, Jasiek i Zosia wraz z innym moimi przyjaciółmi podarowali mi piękny, wzruszający prezent, do którego przygotowywali się kilka miesięcy, a który był dla mnie całkowitą niespodzianką! Bo? …bo nie codziennie zaskakuje mnie Dorota Szelągowska i jej ekipa, która przyjechała totalnie wyremontować moje mieszkanie 🙂

– Program „Totalne Remonty Szelągowskiej” oglądam, podziwiam piękne historie bohaterów i nowe aranżacje ich mieszkań. Aż trudno mi uwierzyć, że jestem częścią tego niezwykłego projektu.

– Jaka była moja reakcja? Hmmm … niedowierzanie i ogromne wzruszenie, które we mnie pracuje. Czuję wdzięczność dla tych, dla których jestem ważna.

– Dorota i cała ekipa to rzeczywiście pełni pozytywnej energii ludzie, których widzimy w programie a spotkanie z nimi to wielka przygoda.

– Życzę wszystkim tak kochanych przyjaciół a drzwi mojego „nowego” mieszkania będą zawsze otwarte dla życzliwych.

 

Poprzedni artykułMamy z Ukrainy pomagają Tobiaszkowi / Тобяшеку допомагають мами з України
Następny artykułSUPRA Kwidzyn – LKS Waplewo