W miniony weekend (6-10 marca) zawodnicy Studio Sylwetki wystartowali w międzynarodowych zawodach Polskiej Ligi Trójboju (PLTRAW), które odbyły się w Jaworznie.

Podopieczni trenera Michała Lecha, zdobyli 6 medali.

Oliwier Hejnowski – złoto w kat. do lat 16, Amelia Wyrzykowska – złoto w kat. do lat 16 i brąz open, Adam Kuźma – złoto w kat. do lat 16 i złoto open, Dominika Michalska – złoto w kategorii seniorek i złoto w kategorii służb mundurowych. Dominika ustanowiła również rekord Polski w przysiadzie w kat. do 75kg – siadając pewnie 175kg.
Bardzo dobre, pewne starty zaliczyli również seniorzy w kat. do 100kg, gdzie rywalizacja jest niesamowicie zacięta. Andrzej Detmer i Bartłomiej Nojko wyjechali z rekordami życiowymi w przysiadach i wyciskaniu leżąc.

Sukcesy to tylko motor napędowy do dalszej pracy i już od poniedziałku trójboiści Studio Sylwetki przygotowują się do wrześniowych zawodów, gdzie ekipa będzie jeszcze liczniejsza.

   

Studio Sylwetki nie tylko dźwiganiem stoi, ale również przygotowaniem sprawnościowym czy treningami ukierunkowanymi pod poprawę sylwetki czy powrocie po kontuzji.

Na pewno warto odwiedzić to miejsce pełne pasji, które mieści się w Kwidzynie przy ul. Grunwaldzkiej 9.

Poprzedni artykuł77 urodziny Szkole Podstawowej nr 5
Następny artykułZniszczona toaleta modułowa