07 12 2018 spotkanie oplatkowe

Ks. Proboszcz Parafii Konkatedralnej w Kwidzynie, Przewodniczący Rady Miejskiej, Burmistrz Miasta Kwidzyna oraz Kwidzyńskie Centrum Kultury zapraszają na doroczne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 19 grudnia o godz. 18:00 w teatrze oraz na Placu św. Jana Pawła II.

Miejską wigilię tradycyjnie poprzedzi koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle”, który o godz. 18:00 wystąpi w teatrze (darmowe wejściówki do odebrania w kasie teatru od 12 grudnia). Zainteresowanie występem z reguły jest ogromne, dlatego z odbiorem wejściówek warto się pospieszyć.

Kwidzyńskie spotkanie opłatkowe to zawsze sposobność do wspólnego składania sobie życzeń, które mieszkańcom przekaże Burmistrz Miasta – Andrzej Krzysztofiak. Jest to też okazja do oficjalnego zapalenia miejskiej choinki, która jak zawsze stanie przed teatrem.

W trakcie miejskiej wigilii nie zabraknie także przekazania Światełka Betlejemskiego przez kwidzyńskich harcerzy Związku Harcerstwa Polskiego, a także orędzia bożonarodzeniowego.

Na zakończenie spotkania dla wszystkich przewidziano poczęstunek składający się z barszczu z uszkami i wigilijnych pierogów.

18:00: Koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle” – teatr

19:00: Spotkanie opłatkowe – Plac św. Jana Pawła II

07 12 2018 spotkanie oplatkowe

Poprzedni artykułKonferencja pt. „Zrozumieć, zapobiegać i pomóc dzieciom z FAS”
Następny artykułMariusz Wesołowski nowym Przewodniczącym Rady Miejskiej