06 02 2019 pink floyd

29 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Sali Teatralnej Kwidzyńskiego Centrum Kultury odbędzie się niepowtarzalne multimedialne widowisko. Na spektakl składa się występ zespołu Spare Bricks, pokazy multimedialne oraz laserowe efekty specjalne.

Miłośników zespołu Pink Floyd czekają więc dwie godziny muzyki przez duże „M”. W świetnych wykonaniach Spare Bricks usłyszymy m.in. takie znane utwory, jak „Another Brick in the Wall part II”, „Shine on You Crazy Diamond”, „Comfortably Numb”, „Wish You Were Here”, „Hey You”, dwudziestominutową suitę „Echoes”. Oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki – doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów.

Koncert w Kwidzynie przygotowywany jest z dużym rozmachem. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła i lasery. Na koncercie nie zabraknie oryginalnych floydowskich wizualizacji i filmów, tak charakterystycznych dla koncertów tego zespołu. W części wizualizacji wykorzystane zostaną zdjęcia autorstwa Leszka Paradowskiego. Wszystkich fanów muzyki Pink Floyd zapraszamy na koncert!

„Zespół Spare Bricks okazał się nie tylko zespołem, który dba o detale pierwowzoru, ale jeszcze dodaje swoją autorską interpretację. Wartością specjalną był wokal, który należał do dziewczyny. Wokalistka początkowo jakby opowiadała historię stłumionym, matowym głosem. Potem stopniowo coraz bardziej dodawała przestrzeni w barwie i dynamice głosu, który zagrzewał interpretacje niezwykłych kompozycji”
Więcej…

Wykonawcy:
Spare Bricks A Pink Floyd Tribute Band:
Agnieszka Szpargała – śpiew, saksofon,
Jacek Aumüller – gitara basowa, śpiew, gitara 12-strunowa,
Paweł Wrocławski – gitara elektryczna, gitara akustyczna,
Adam Jęczmyk – śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna,
Arkadiusz Spanier – instrumenty klawiszowe,
Michał Witiak – perkusja.

Kiedy: 29 marca 2019 r., godz. 19:00
Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18
Bilety: 80 zł (kup online)
Rezerwacje telefoniczne: 55 279 34-24

06 02 2019 pink floyd

Poprzedni artykułI Liga Kobiet: Pewna wygrana SPR SAMOR. Bez niespodzianki w Tczewie
Następny artykułKoncert „Stare Dobre Małżeństwo”