06 02 2019 stare dobre malzenstwo

SDM – to nie symbol jednostki chorobowej, no chyba że za taki uważamy miłość do dobrej muzyki! To najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Najnowsza płyta Starego Dobrego Małżeństwa zatytułowana „Blizny czasu” jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z własnym sumieniem artysty oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem.
W tym w pełni autorskim albumie zawarto aż siedemnaście premierowych piosenek Krzysztofa Myszkowskiego oraz film Kasi Wiśniowskiej opatrzony mianem „Filmu mojego snu…”.
W trakcie koncertu usłyszymy takie utwory jak „Akt strzelisty”, „Bal w Cisnej”, „Na przednówku”, „Szanta z kanapy” czy tytułowe „Blizny czasu”.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Kiedy: 8 czerwca 2019 r., godz. 18:00
Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18
Bilety: 65 zł (kup online)

06 02 2019 stare dobre malzenstwo

Poprzedni artykułSpektakl multimedialny Pink Floyd „W blasku Księżyca”
Następny artykułWernisaż prac Adama Wyżlica „K/20”