I liga mężczyzn, mecz SMS Kwidzyn-Sokół Kościerzyna

I Liga Mężczyzn. Stracona szansa w ostatnich minutach.

SMS ZPRP Kwidzyn rozegrał kolejny mecz w ramach 14 kolejki 1 ligi mężczyzn (gr. A). Spotkanie zaczęło się od  bramki gości, jednak dzięki skutecznej grze w obronie w 3 minucie był wynik 2:1. Do 13 minuty mecz był zacięty, a gra toczyła się „bramka za bramkę”, kiedy to goście wykorzystali rzut karny i na tablicy widniał wynik 6:7. SMS wyrównał i kolejne 10 minut to gra „bramka za bramkę”. W 23 minucie po rzucie Mikołaja Stefaniaka, wyszliśmy na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy nie oddaliśmy prowadzenia, schodząc do szatni z dwu bramkową przewagą 14:12.

Początek drugiej połowy należał do SMSu, w 34 minucie wyszliśmy na trzy bramkowe prowadzenie 16:13. Nie oddaliśmy go aż do 41 minuty, kiedy to goście zdołali wyrównać, rzucając bramkę na 19:19. Do 52 minuty gra ponownie toczyła się bramka z bramkę jednak to goście byli na jedno bramkowym prowadzeniu. W tym momencie w grze naszego zespołu nastał przestój i po niewykorzystanych sytuacjach z obu stron, bramkę rzucili goście. W 57 minucie na tablicy wyników zobaczyliśmy rezultat 24:26. Niestety, nie zdołaliśmy już dogonić rywali i po dobrej wyrównanej grze ulegliśmy rywalom 25:28.

SMS ZPRP Kwidzyn – KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 25:28 (14:12)