Mecz I Ligi kobiet MTS Kwidzyn-MKS Gniezno

I Liga Kobiet. Liderki wyraźnie lepsze od młodych kwidzynianek.

MTS Kwidzyn jest już myślami przy Final 4. Nasze młode zawodniczki niestety przegrały mecz w ramach rozgrywek I LIgi Kobiet z drużyną MKS Gniezno. Przypomnijmy, z zespołem aspirującym do awansu najwyższej klasy rozgrywkowej.

Gościnie od początku spotkania narzuciły bardzo wysokie tempo gry i w kolejnych minutach zdobywały bramki, głównie po naszych błędach w ataku pozycyjnym. Kwidzynianki nie potrafiły oddać skutecznego rzutu, pomimo tego, że miały ku temu kilka wyśmienitych okazji. Widać było tremę i zdenerwowanie w poczynaniach naszych młodych zawodniczek, które najprawdopodobniej były już myślami przy czekających je Finałach Mistrzostw Polski. Zespół z Gniezna  bezlitośnie wykorzystał każdy błąd naszego zespołu, schodząc do szatni z wynikiem 7:26.

Druga połowa nie przyniosła już zmiany obrazu gry. Gnieźnianki nadal agresywnie broniły i były bardzo skuteczne w kontratakach i rzutach w ataku pozycyjnym. Systematycznie powiększały przewagę i po końcowym gwizdku sędziów mogły dopisać do swojego dorobku kolejne 3 punkty. Ostatecznie MTS przegrał spotkanie z faworyzowaną ekipą z Gniezna 24:46.

MTS Kwidzyn – MKS PR URBIS Gniezno 24:46 (7:26)

Poprzedni artykułSą zgłoszenia do Bazy miejsc tymczasowego zakwaterowania (i nie tylko)