Piknik PBS
fot. Archiwum PBS w Kwidzynie

5 września Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie zorganizował przed swoją siedzibą wydarzenie z gościnnym występem znanego kucharza Tomasza Jakubiaka.

„Pyszne Spotkanie po sąsiedzku” przyciągnęło wielu mieszkańców Kwidzyna. W ramach imprezy odbyły się 3 pokazy tzw. live cooking oraz degustacja potraw przygotowanych przez zaproszonego gościa. Podczas 4-godzinnego gotowania, ani przez chwilę nie brakowało widowni chętnej do smakowania przygotowanych dań.

Tomasz Jakubiak to znany z programów telewizyjnych kucharz, miłośnik kuchni regionalnej oraz lokalnych produktów. Od ponad roku jest Ambasadorem Banków Spółdzielczych stąd jego gościnny udział w wydarzeniu organizowanym przez PBS Kwidzyn. Widzowie znają go głównie z programów MasterChef Junior oraz MasterChef Polska, gdzie zasiada w Jury. Oprócz tego prowadził swoje autorskie programy w telewizji Canal+, wydał również kilka książek kulinarnych. Mieszka w Gdyni, i jak sam powiedział oprócz tego, że Kwidzyn jest naprawdę ładnym miastem, z przemiłymi mieszkańcami z dużym apetytem, ma do nas bardzo blisko i chętnie przyjedzie ponownie.

Piknik PBS
fot. Archiwum PBS w Kwidzynie
Poprzedni artykułZa nami 7. edycja XCM Miłosna
Następny artykułMilko Mazury MTB – etap 8