Zdjęcie z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie

Trwa rekrutacja dzieci 6- i 5-letnich na rok szkolny 2020/2021 do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie. Aktualnie Szkoła jest zlokalizowana w dwóch budynkach. Przy ulicy Kamiennej 18 uczą się dzieci z oddziałów 4-8, natomiast przy ulicy Hallera 4 edukację pobierają maluchy z klas 1-3. Wykorzystując wolne pomieszczenia w budynku przy ul. Hallera zaadoptowano cały parter (4 sale) na przyjęcie dzieci w ramach oddziałów przedszkolnych.

Dla przedszkolaków szkoła oferuje bardzo dobrą i bezpieczną lokalizacją, przestronne i wygodne pomieszczenia, a także atrakcyjną ofertę zajęć programowych i dodatkowych, przy współpracy z instytucjami pozaszkolnymi (Państwowa Szkoła Muzyczna w Kwidzynie, kluby sportowe, Biblioteka Miejsko-Powiatową). Do dyspozycji najmłodszych będzie także sala gimnastyczna, aula ze sceną, boiska sportowe, plac zabaw, sala multimedialna i biblioteka.

Aktualnie trwa wyposażanie pomieszczeń przedszkola w niezbędne meble i pomoce dydaktyczne. Zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021 można dokonywać do końca marca 2020 roku, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00, w sekretariacie, w budynku przy ul. Hallera 4. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie internetowej szkoły www.sp5.kwidzyn.pl, w zakładce „Dla rodziców” – Zapisy do oddziału przedszkolnego.

Zapraszamy na dzień otwarty szkoły w dniu 14.03.2020 r. w godzinach od 10:00 do 13:00 w budynku przy ul. Hallera 4.

Zdjęcie z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie Zdjęcie z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie Zdjęcie z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie Zdjęcie z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie Zdjęcie z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie Zdjęcie z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie Zdjęcie z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie

Poprzedni artykułRepertuar DKF – marzec 2020
Następny artykułWalczyli o puchar dyrektora Domu Pomocy Społecznej