15 04 2014 ip

International Paper – Kwidzyn została laureatem pierwszej w Polsce edycji konkursu Etyczna Firma 2014, zorganizowanego przez Puls Biznesu, najbardziej wpływowe medium gospodarcze w kraju. Inicjatywa Etyczna Firma uznaje organizacje, które w kompleksowy sposób najczęściej podejmowały działania mające na celu budowanie i wzmacnianie kultury organizacyjnej.

Jestem bardzo podbudowany faktem, że redakcja podjęła się tak istotnego zadania, jakim jest ocena etyki i kultury organizacyjnej biznesu – powiedział Marek Krzykowski, Prezes Zarządu dodając – w International Paper – Kwidzyn etyka jest wartością, a nie zasadą. Podejmując decyzje, kierujemy się najwyższymi normami etycznymi.

Celem programu jest wykreowanie potrzeby sformalizowania zasad etycznego postępowania w polskim biznesie. W konkursie, którego wyniki ogłoszono 11 marca podczas uroczystej gali w Warszawie nagrodzono łącznie 15 firm działających zgodnie z zasadami etyki w biznesie. Ponad 150 firm było zainteresowanych konkursem, natomiast zwycięzców wyłoniono spośród 59 firm, których ankiety zostały zakwalifikowane do ostatecznej oceny.

20 03 2015 ip2
 Fotografia z serwisu: www.etycznafirma.pb.pl

Poprzedni artykułBrązowe medale Filipa Czopa i Nikoli Olszewskiej
Następny artykułPrzejęcie terenów PKP