Seniorzy MMTS wrócili z Gdańska na tarczy, ale najmłodsze kwidzyńskie szczypiornistki nie dały szans rywalkom.
W miniony weekend młodziczki MTS Kwidzyn, dziewczęta ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, rozegrały w Kwidzynie turniej eliminacyjny 1/16 o Puchar Związku Piłki Ręcznej w Polsce. No i jest to miła wiadomość, bo jest się czym pochwalić. Najpierw w piątek nasze szczypiornistki pokonały 22:17 zespół UKS Zielonka. W sobotę nie dały szans MTS Giżycko wygrywając 18:11, a w niedzielę na finał 27:22 pokonały MKS Dwójka Łomża.
Do dalszych rozgrywek (za dwa tygodnie) zakwalifikował się lider czyli MTS Kwidzyn i wicelider czyli UKS Zielonka. Gratulacje dla dziewcząt i trenerów Renaty Sobolewskiej-Heromińskiej i Mariusza Balawejdera, no i duma dla szkoły.
Skład zespołu: Marika Dąbrowska, Wiktoria Sarnecka, Karolina Monka, Patrycja Krzeszowska, Julia Kudlewska, Julia Krzeszowska, Zuzia Kopik, Tosia Widz, Vanessa Pinkowska, Wiktoria Hapke, Wiktoria Gryń, Wiktoria Dąbrowska, Klaudia Kaniecka, Amelia Figurska, Julia Stachurska, Maja Wyrzykowska, Martyna Cicha, Karolina Kwiatkowska.
Poprzedni artykułMMTS przegrał drugą bitwę o Pomorze
Następny artykułSzczepienia bez rejestracji