Po raz kolejny w Kwidzynie zagoszczą najlepsze polskie pary taneczne, które rywalizować będą w mistrzostwach Polski w klasach tanecznych B i A oraz Pucharze Polski.
Zawody odbędą się w dniach 28-29 października w Kwidzynie, na terenie Kompleksu Widowiskowo-Sportowego przy ul. Wiejskiej 1A. Rywalizacja par zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia rozpocznie się o godz. 13.00.
Nieco wcześniej, bo o godz. 10.00, na parkiecie rywalizować będą natomiast pary startujące w 22. Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego rozgrywanego o Puchar Burmistrza Kwidzyna.
Zapraszamy serdecznie do kibicowania oraz oglądania tanecznej rywalizacji. Nie zabraknie zarówno tańców standardowych, jak i latynoamerykańskich oraz rywalizujących par tanecznych (od kategorii dziecięcych, przez juniorów, młodzieżowców oraz seniorów).
Głównym organizatorem Mistrzostw i Pucharu jest Kwidzyńskie Centrum Kultury oraz Kwidzyński Klub Tańca PROGRESS, a głównymi partnerami Miasto Kwidzyn i Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji.
Data: 28-29 października – godz. 10.00
Miejsce: Kompleks Sportowo-Widowiskowy przy ul. Wiejskiej 1A w Kwidzynie
Bilety można nabyć online na stronie: http://mpkwidzyn2023.pl/index.php/bilety/ oraz na stronie https://kck-kwidzyn.vectorsoft.pl/MSI/mvc/pl, a w dniu zawodów także na miejscu, przed wejściem na halę sportową.
Poprzedni artykułWszystkich Świętych 2023 – informacje
Następny artykułPomocni druhowie na cmentarzu