20 09 2017 skandia1

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe to jeden z najpopularniejszych cykli w Polsce organizowany z myślą o wszystkich miłośnikach dwóch kółek. W zawodach mogą wystartować wszyscy – niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności – wystarczy mieć rower i kask. Starannie dobrane trasy o różnym stopniu trudności umożliwiają rywalizację zarówno doświadczonym jak i początkującym kolarzom.

W czasie kwidzyńskiej edycji (30 września, godz. od 8.00) na zawodników czekać będą cztery dystanse: Parada Rodzinna (9 km), Mini (42 km), Medio (64 km) i Grand Fondo (87 km). Parada Rodzinna to rekreacyjny przejazd uczestników bez pomiaru czasu, natomiast na pozostałych dystansach załoga sędziowska dba o profesjonalny pomiar czasu. Uczestnicy Mini, Medio i Grand Fondo mogą skorzystać z bufetów na trasie, a po maratonie z posiłku regeneracyjnego.

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe to niezapomniane wrażenia i emocje, a także możliwość zwiedzenia najpiękniejszych regionów naszego kraju. W Kwidzynie start i meta zlokalizowane będą na Placu Jana Pawła II, gdzie powstanie specjalne miasteczko wyścigu ze stoiskami sponsorskimi, podium do dekoracji i telebimem. Kibice mogą też śledzić relacje z maratonów w najważniejszych mediach w Polsce. Patronat nad imprezą objęły m.in.: Telewizja Polska, Polskie Radio, Onet, Polska Press Grupa, Przegląd Sportowy, Wprost.

Jak wystartować ?

http://www.viennalifemaraton.pl/idea/#jak-wystartowac

20 09 2017 skandia2

Poprzedni artykułSOS dla sów – warsztaty
Następny artykułNOC BILETÓW ANIMO