20 09 2017 sowy1

Stowarzyszenie Ochrony Sów w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Eko-Inicjatywa serdecznie zapraszają do Kwidzyna na kolejne bezpłatne warsztaty „SOS dla sów”.

Spotkanie organizowane jest w ramach II edycji projektu „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności” dotowanego ze środków własnych i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Spotykamy się o 29 września o godz. 18:00 w siedzibie Stowarzyszenia Eko-Inicjatywy przy ul.Miłosnej 1 w Kwidzynie.

Rozpoczniemy pogadanką i warsztatami, po czym wyruszamy w teren na nasłuchy sów. Spotkanie potrwa 3 godz.

Z uwagi na limity miejsc (ok. 30 os.) na warsztaty obowiązują zapisy. Spotkanie przyjazne dzieciom w wieku od 5-6 lat. Zapraszamy rodziny, osoby indywidualne, turystów – każdego kto chciałby poznać tajemnice życia sów i poczuć dreszczyk emocji wieczorową porą.

ZAPISY prowadzi koordynator projektu, Ewelina Kurach: ewelina.kurach@sowy.sos.pl
Prosimy o podanie liczby rezerwowanych miejsc (w tym dla dzieci, ich wiek), nr tel. Potwierdzimy przyjęcie zgłoszenia.

A o czym opowiemy? O sposobach ochrony sów, ich roli w środowisku, niezwykłych przystosowaniach do życia. Zdradzimy, które zmysły są najważniejsze. Opowiemy też o naszych działaniach na Pomorzu i w kraju. W jaki sposób prowadzi się badania tej wąsko wyspecjalizowanej grupy ptaków. Warsztaty poprowadzi Ewelina Kurach.

Uczestników prosimy o zabranie odpowiedniej do pogody, ciepłej odzieży, butów terenowych i latarki. Warto też wrzucić do plecaka kanapkę i ciepły napój.

20 09 2017 sowy2

 

Poprzedni artykułZUS – bezpłatne szkolenie
Następny artykułMaraton rowerowy