Familia Graff 2023
W najbliższy weekend Kwidzyńskie Centrum Kultury zaprasza na malowanie graffiti i wspaniałą zabawę w rytmie rap.
W programie:

Piątek, 25 sierpnia (teren pod Gdaniskiem, ul. Gdańska)

17:00 Bezpłatne warsztaty street art’owe dla mieszkańców

19:30 Support: tyszulla x Junior x Powir x 402.Damian

20:30 Koncert Wac Toja

Sobota, 26 sierpnia (strzelnica, ul. Strumykowa)

10:00 Rozpoczęcie Familia Graff Jam 4 – malowanie graffiti

13:00 Bezpłatne warsztaty street art’owe dla mieszkańców

18:00 Zakończenie jamu ogniskiem w plenerze

Wac Toja (Wacław Osiecki) pochodzi z pobliskich Kisielic. Na polskim rynku muzycznym zadebiutował w roku 2017 płytą „HIGH QUALITY” oraz gościnnymi występami z czołówką polskiej rap sceny. Jego drugi album „TURBOBOOST” jest określany mianem najlepszego bangerowego wydania w historii. Od tamtej pory pozostaje artystą niezależnym. Wydał we  własnej wytwórni 4 albumy. Ostatnie wydawnictwo „Cały Lokal Skacze” przebiło liczbę 40 milionów wyświetleń i uzyskało status złotej płyty. W ubiegłym roku Wac Toja zagrał ponad 90 koncertów w całej Polsce, wchodząc do czołówki najczęściej grających artystów w Polsce.

Warsztaty street art’owe poprowadzi Adrian Leszczuk „Istowski”, nauczyciel akademicki ASP Gdańsk, autor kwidzyńskiego muralu. Uczestnicy samodzielnie wykonają odbitki w technice wielomatrycowego szablonu, przy użyciu farb w spray’u. Warsztaty nie wymagają wcześniejszych zapisów.

Familia Graff Jam vol. 4 to wydarzenie artystyczne powiązane z nurtem graffiti i street art’em. Jego celem jest spotkanie entuzjastów street art’u i wspólna realizacja prac malarskich. Wybrani artyści graffiti nie tylko z Polski przyjadą do Kwidzyna i zrealizują autorskie prace na ścianach strzelnicy miejskiej.

Poprzedni artykułMURAL na ul. Braterstwa Narodów!
Następny artykułWystawa Makiet Kolejowych w kwidzyńskiej bibliotece