plakat

12 sierpnia 2022 r. o godzinie 19.00 Kwidzyńskie Centrum Kultury
zaprasza na kolejne koncerty z cyklu Letniego Grania.
Na letniej scenie wystąpią: Zbigniew Kulwicki oraz Jack Moore.

 Zbigniew Kulwicki – solista, śpiewak o niezwykłych zdolnościach aktorskich. W repertuarze artysty przeważają światowe hity musicalowe oraz przeboje muzyki popularnej. Jego interpretacje muzyczne są gwarantem udanego, pełnego wrażeń koncertu.

zdjęcie śpiewaka w smokingu
fot. KCK

Jack Moore (syn słynnego gitarzysty Gary’ego Moore). Jest młodym, utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do gitary zaszczepił w nim ojciec Gary Moore, z którym przez wiele lat koncertował po całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack Moore grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne. W ramach projektu „GARY MOORE TRIBUTE BAND feat” koncertuje w Polsce, gdzie towarzyszą mu polscy muzycy.

Skład Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore:
Jack Moore – gitara; Szymon Pejski – śpiew; Bogdan Topolski – gitara; Łukasz Gorczyca – gitara basowa; Tomek Dominik – perkusja.

Koncert odbędzie się 12 sierpnia o godzinie 19.00 w parku koło sądu na Placu Plebiscytowym. WSTĘP WOLNY

Poprzedni artykułOdszedł śp. Stanisław Kozłowski
Następny artykułCud nad Wisłą i Święto Wojska Polskiego