um

OGŁOSZENIE BURMISTRZA MIASTA KWIDZYNA

Realizując postanowienia ustawy o Karcie Dużej Rodziny przygotowywany jest projekt Programu przyznający uprawnienia członkom rodzin wielodzietnych pod nazwą „Kwidzyńska Karta Dużej Rodziny”. W związku z tym, Burmistrz Miasta Kwidzyna zaprasza podmioty niepubliczne, które prowadzą działalność na terenie Kwidzyna do współpracy w zakresie wsparcia rodzin wielodzietnych poprzez zastosowanie ulg, zwolnień bądź innych preferencji.
Adresatami Programu będą kwidzyńskie rodziny wielodzietne, które posiadają Kartę Dużej Rodziny. Stosowane zniżki w jednostkach organizacyjnych Urzędu Miejskiego w Kwidzynie oraz zadeklarowane ulgi przez podmioty niepubliczne zostaną opublikowane na stronie internetowej www.kwidzyn.pl.
Podmioty zainteresowane współpracą w zakresie realizacji Programu „Kwidzyńska Karta Dużej Rodziny” proszone są o pobranie deklaracji przystąpienia do Programu znajdującej się poniżej.
Deklaracje należy złożyć w wersji elektronicznej na adres: info@kwidzyn.pl bądź osobiście w Biurze Obsługi Ludności Urzędu Miejskiego w Kwidzynie.
Szczegółowych informacji udziela Marek Konieczek pod nr tel. (55) 64 64 725

Deklaracja przystąpienia do programu docxDeklaracja.docx42.61 KB

Poprzedni artykułSpotkanie z artystą fotografikiem
Następny artykułHandel podczas Dni Kwidzyna