Urząd Miejski w Kwidzynie

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, informuję Państwa, że od dnia 25 marca br. DO ODWOŁANIA wprowadzam ograniczenia dostępności Urzędu Miejskiego w Kwidzynie dla klientów.

Bezpośrednia obsługa klientów urzędu odbywać się będzie WYŁĄCZNIE po indywidualnym uzgodnieniu telefonicznym w sprawach niecierpiących zwłoki, dotyczących przede wszystkim spraw z zakresu Urzędu Stanu Cywilnego, Ewidencji Ludności oraz Dowodów Osobistych. Obsługa odbywać się będzie w godzinach 8:00-13:00.

W pozostałym zakresie proszę kontaktować się z pracownikami telefonicznie, mailowo, pocztą e-PUAP lub wysłać korespondencję pocztą tradycyjną.

Formularze wniosków dostępne są na stronie BIP w zakładce „Formularze Wniosków”.

http://bip.kwidzyn.pl/m,12741,formularze-wnioskow.html

Wykaz telefonów znajduje się na stronie BIP w zakładce „Organizacja Urzędu”. http://bip.kwidzyn.pl/m,12290,kto-jest-kim-w-urzedzie.html

Bezpośredni kontakt z klientem będzie odbywał się WYŁĄCZNIE na parterze budynku przy wejściu bocznym do urzędu (od strony przybudówki). Proszę przychodzić pojedynczo na umówioną godzinę. Proszę stosować się do zaleceń pracowników obsługujących.

W razie konieczności osobistego dostarczenia korespondencji należy pozostawić ją w specjalnym pojemniku, który znajduje się przed wejściem głównym do urzędu.
W korespondencji proszę podać nr telefonu kontaktowego w celu umówienia wizyty.
Korespondencja będzie rozpatrywana dopiero po upływie 24 godzin.

Informacji szczegółowych udziela:

Liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Burmistrz Miasta Kwidzyna
Andrzej Krzysztofiak

 

Poprzedni artykułSolidarni wobec epidemii !!!
Następny artykułBurmistrz Kwidzyna „Miasto funkcjonuje sprawnie”