15 04 2014 ip

International Paper wznawia pracę maszyny papierniczej do produkcji tektur powlekanych po skutecznej przebudowie w fabryce w Kwidzynie.
International Paper ogłosił, że maszyna papiernicza do produkcji tektur powlekanych w fabryce w Kwidzynie została ponownie uruchomiona po ukończeniu przebudowy. Projekt modernizacji o wartości ponad 60 milionów dolarów umożliwia produkcję tektur niskogramaturowych, a także zwiększa możliwości wykańczalni papieru.
Przebudowa zakończyła się ogromnym sukcesem – powiedział Marek Krzykowski, Dyrektor Generalny Fabryki w Kwidzynie. Działalność operacyjna została w pełni przywrócona, a zwiększone możliwości pozwolą nam zaoferować Klientom jeszcze lepsze produkty i wyższy poziom usług.
Inwestycja oraz rozszerzona w jej wyniku oferta produktów International Paper, stanowią bezpośrednią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie Klientów na atrakcyjne cenowo i przyjazne środowisku rozwiązania w zakresie opakowań.
Nasze popularne produkty Alaska i Arktika będą w dalszym ciągu dostępne z niezmienioną specyfikacją techniczną – powiedział Michael Krueger, Dyrektor Handlowy ds. Tektur Powlekanych i Produktów z Surowców Wtórnych w International Paper. Ponadto do końca tego kwartału zamierzamy wprowadzić nowe, zróżnicowane tektury GC2 o lżejszych gramaturach. Dalsze informacje na ten temat przekażemy w ciągu najbliższych tygodni.

Poprzedni artykułJeden piknik zamieniamy na…trzy
Następny artykułKwidzyńscy pływacy najlepsi w województwie