Już 22 i 23 maja ponowna okazja do kulinarnego świętowania. Na terenie targowiska przy ul. Kopernika w Kwidzynie zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości w kulinarną podróż dookoła świata.
W tym roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca.
Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów. To ten moment, gdy ponownie będzie można rozkoszować się smakiem hiszpańskich churrosów, soczystych burgerów, pikantnych tacos czy węgierskich langoszy.
Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z odległych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i meksykańskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! Słodkości również nie zabraknie na wydarzeniu.
Ze względu na panującą pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.
Poprzedni artykułSzczepienia bez rejestracji
Następny artykułRadek Wojtaszek szachowym mistrzem Polski