W kolejnym spotkaniu w ramach rozgrywek I Ligi Mężczyzn nasz młodszy zespół udał się na mecz do Obornik Wlkp. Spotkanie zostało rozegrane w czwartek 28.10.2021r. o godz. 18:30.

Lepiej w spotkanie weszli gospodarze i wyprowadzając kilka kontr prowadzili 5:2. Po 15 minutach gry o czas poprosił trener SMS-u. Jego uwagi przyniosły oczekiwany skutek. Nastąpił dobry okres gry w obronie gości. W 22 minucie to oni wyszli na prowadzenie 7:8.  Do końca pierwszej części meczu rzucali bramki już tylko zawodnicy Sparty i na tablicy wyników widniał wynik 14:8.

Na początku drugiej połowy oglądaliśmy równą walkę, ale z upływem czasu rosła przewaga gospodarzy i mecz stał się jednostronny. Skuteczna Sparta wygrała spotkanie 35:22.

SKF SPARTA Oborniki – SMS II ZPRP Kwidzyn 35:22 (13:8)