W sobotę 29 października 2021 r. SMS ZPRP I Kwidzyna rozegrał mecz w ramach 6 kolejki I ligi piłki ręcznej (grupa A). Przeciwnikiem była dobrze znana drużyna Tytani Wejherowo.

Początek meczu wyglądał korzystnie. Szybkie kontrataki i skuteczność w ataku pozycyjnym pozwoliły uzyskać sporą przewagę (w 10 minucie 8:4) .

W dalszej części pierwszej połowy gra zaczęła się gorzej układać przez co kwidzynianie stracili przewagę. „Głupie błędy” SMS-u pozwolili przeciwnikowi wyprowadzać skuteczne kontrataki i pierwsza połowa skończyła się 17:17.

Zawodnicy SMS-u wyszli zmotywowani na druga połowę. Jednak spora ilość kar otrzymanych przez nasz zespół spowodowała znaczny spadek jakości gry w obronie jak i ataku. Przeciwnikom udało się wyjść na prowadzenie 25:19 w 40 minucie. Odrabianie strat skończyło się niepowodzeniem i goście odnieśli zasłużone zwycięstwo.

SMS I ZPRP Kwidzyn – KS Tytani Wejherowo 27:35 (17:17)

Poprzedni artykułI Liga Kobiet. Porażka MTS po rzutach karnych.