Po dość długiej przerwie, tym serdeczniej zapraszamy naszych najmłodszych odbiorców na spędzenie tego specjalnego dla Was dnia z nami.

Dzień Dziecka w kinie to jedna z licznych atrakcji, jaką w ten dzień, czyli 1 czerwca, Kwidzyńskie Centrum Kultury ma do zaoferowania mieszkańcom Kwidzyna. Ponadto nasi milusińscy będą mogli skorzystać z masy atrakcji na świeżym powietrzu, które KCK przygotowało z myślą o najmłodszych.

O 16:30 na placu przed teatrem zostanie wystawiony spektakl “Kolorowa Ulica Sezamkowa”. Wielbicieli Wielkiego Ptaka, Elma, Ciasteczkowego Potwora czy też Berta nie może ominąć taka atrakcja.  W międzyczasie, dzieci będą mogły skorzystać z bezpłatnej strefy fitness, pomalować farbami czy też obejrzeć występ Mażoretek.

Wstęp wolny.

Seanse dla dzieci:

O 16:00 “Skąd się biorą sny” – Spokojne życie Minny komplikuje się, kiedy poznaje swoją przyrodnią siostrę Jenny a ich ojciec postanawia, że zamieszkają wszyscy w jednym domu. Nieznośna dziewczynka daje się we znaki, ale Minna nie zamierza jednak dawać za wygraną i próbuje zrobić wszystko, aby pozbyć się małej intruzki. Przypadkowo pewnej magicznej nocy odkrywa niesamowitą krainę, w której powstają sny. Poznaje tam zwariowanych konstruktorów, którzy stają się jej przyjaciółmi i uczą ją tajników swojej pracy. Dzięki nim Minna wpada na genialny pomysł. Planuje stworzyć dla siostry sen, który wystraszy niesforną dziewczynkę raz na zawsze. Niestety sytuacja wymyka się spod kontroli.

O 18:30 “Psy i koty 3: Łapa w łapę” – Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w razie jakichkolwiek sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych i przejmuje kontrolę nad częstotliwościami słyszanymi tylko przez koty i psy. Doprowadza to do ponownego konfliktu. Globalna kocio-psia wojna ZNOWU WYBUCHA.

Układ ramowy:

16:00 „Skąd się biorą sny” – seans filmowy, kino

16:30 „Kolorowa Ulica Sezamkowa” – spektakl teatralny, plac przed teatrem

17:30 „Zumbowe szaleństwo” – dolny parking, plac przed teatrem

18:00 występ Mażoretek z Kwidzyńskiego Centrum Kultury – plac przed teatrem

18:30 „Psy i koty 3: Łapa w łapę” – seans filmowy, kino

Poprzedni artykułKonkurs kajakowy w I LO
Następny artykułMajowa sesja Rady Miejskiej w Kwidzynie