Dzień Dziecka to chyba najmilsze i najbardziej popularne święto i to chyba nie tylko w Polsce. Dla naszych dzieci jesteśmy w stanie góry przenosić. My może tych gór Wam nie przeniesiemy, ale zapewnimy naszym milusińskim inne atrakcje. Jak co roku kino przygotowuje specjalnie dobrane do gustów dziecięcych seanse, które zawsze kończą się słodkim podarunkiem.

1 czerwca w kinie czekają na Was trzy seanse:

Godz. 15:45 „Dogtanian. Psi muszkieterier” 

Młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. W poszukiwaniu przygód, wraz z koniem Ptysiem wyrusza do Paryża. Towarzyszy mu Pic, sprytna i gadatliwa mysz, która świetnie się sprawdza w roli giermka. Po brawurowym pokazie swoich umiejętności Dogtanian zyskuje szacunek i zaufanie trzech słynnych muszkieterierów: Atosa, Portosa i Aramisa. Ta dzielna psia czwórka będzie musiała obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu, który chce przejąć władzę. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i zdobyć serce pięknej Juliette?

Godz. 18:00 „Sonic 2: Szybki jak błyskawica” 

Sonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowej planecie – Ziemi. Jeż i jego najlepszy przyjaciel Tom (James Marsden) łączą siły, aby powstrzymać geniusza zła – doktora Robotnika (Jim Carrey) przed planem przejęcia władzy nad światem.

Godz. 20:30 „Detektyw Bruno” 

Detektyw Bruno” to historia ośmioletniego Oskara, wielkiego fana serialu „Detektyw Bruno”. Chłopiec mieszka w rodzinnym domu dziecka i w dniu urodzin znajduje kopertę, zawierającą wskazówkę prowadzącą do ostatniego, ukrytego przez jego rodziców prezentu. Decyduje się wynająć najlepszego znanego sobie detektywa, by ten pomógł mu rozwiązać zagadkę. Jednak serialowy Bruno to w rzeczywistości Bruno Księski – wypalony, cyniczny i nielubiący dzieci aktor, przeżywający właśnie wielki kryzys wizerunkowy.

Dzień Dziecka Kino Kwidzyn - plakat

Poprzedni artykułKulturalny Dzień Dziecka – Na Tropie Kultury
Następny artykułStoiska gastronomiczne podczas Dni Kwidzyna