Z okazji tego wyjątkowego święta składamy wszystkim Bibliotekarkom i Bibliotekarzom najserdeczniejsze życzenia!

Dziękujemy za Waszą codzienną pracę, cierpliwość i pasję, z jaką otwieracie przed czytelnikami drzwi do świata książek, wiedzy i wyobraźni. To dzięki Wam biblioteki są miejscem spotkań, inspiracji i odkrywania nowych historii.

Życzymy Wam wielu powodów do dumy, niegasnącej energii, wdzięcznych czytelników oraz satysfakcji z pracy, która ma tak ogromne znaczenie dla naszej lokalnej społeczności.

Dziękujemy, że jesteście!

Poprzedni artykułOgłoszenie o drugim przetargu nieograniczonym na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Chopina 34/8 w Kwidzynie
Następny artykuł81 rocznica zakończenia II wojny światowej. Narodowy Dzień Zwycięstwa!