Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim

Choinkowe ozdoby z pierników, kolorowe łańcuchy, bombki oraz wiele innych wyjątkowych dekoracji świątecznych ozdobiły przed chwilą choinki znajdujące się w holu Urzędu Miejskiego w Kwidzynie.

Takimi oto zdobieniami dzieci z kwidzyńskich przedszkoli: Przedszkola Kolorowego, Przedszkola nr 2, Przedszkola Integracyjnego, Przedszkola „Chatka Puchatka”, Przedszkola „Promyk”, Przedszkola „Jedyneczka”, Przedszkola „Radość”, Przedszkola „A kuku”, Przedszkola Ekologicznego oraz Przedszkola „Smyk” pod czujnym i wyjątkowo troskliwym okiem zawodniczek MTS Kwidzyn i wysokich zawodników MMTS Kwidzyn Kwidzyn stroiły choinki.

Świąteczna aura wniosła sporo uśmiechu oraz dużą dawkę energii. Dodatkową atrakcją była sesja zdjęciowa z zawodnikami przy „ściance” oraz słodycze i upominki. Działo się. Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim Wspólne ubieranie choinek w Urzędzie Miejskim

Poprzedni artykułI Liga Kobiet. MTS Kwidzyn zdobył Karczew. Determinacja i obrona
Następny artykułDrugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej przy ul. Wiosennej