kwidzyn logo

Zadanie polega na zamianie ogrzewania na proekologiczne. Realizowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku oraz Gminnego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Właściciele prywatnych posesji z Kwidzyna zainteresowani zamianą ogrzewania na proekologiczne  mogą składać wniosek o dotację do Burmistrza Miasta Kwidzyna i otrzymać dofinansowanie na realizację zadania w wysokości 2.000 zł.
Informacje dotyczące wytycznych i procedury ubiegania się o dotację:
– Uchwała Nr XI/101/2003 Rady Miejskiej w Kwidzynie z dnia 10 lipca 2003 roku w sprawie trybu postępowania o udzielenie dotacji na realizację  zadania dotyczącego zamiany ogrzewania na proekologiczne, finansowanych z Gminnego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz
– Uchwała Nr XXV/154/08 Rady Miejskiej w Kwidzynie z dnia 20 listopada 2008r. w sprawie trybu postępowania o udzielenie dotacji na inne zadania niż określone w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Powyższe przepisy wraz z załącznikami niezbędnymi do złożenia wniosku o dotację znajdziecie Państwo na stronach BIP Urzędu Miejskiego w Kwidzynie ( w zakładce „prawo miejscowe” – Uchwały Rady Miejskiej).

 

Poprzedni artykułBudowa małej obwodnicy
Następny artykułWizyta TV POLONIA w Kwidzyńskim Zamku