Mammografia - profilaktyka raka piersi
fot. canva.com

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne.

Badaniami objęte są Panie od 45 do 74 roku życia, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie korzystały z bezpłatnej mammografii.

Mammografię można wykonać bez skierowania lekarskiego.

LUX MED zaprasza do mobilnej pracowni mammograficznej:

  • 5 stycznia 2024 w godzinach  8.00-17.40 przy sklepie Kaufland, ul. Krótka 4 w Kwidzynie
  • Rejestracja pod nr tel. 22 880 90 80 (*3)

Badajmy się regularnie i dbajmy o swoje zdrowie!

Mammografia jest najbardziej czułym i specyficznym badaniem w zwalczaniu raka piersi. Pozwala na wykrycie zmian, których nie można zaobserwować podczas samokontroli piersi. Wczesne wykrycie nowotworu umożliwia natychmiastowe, skuteczne leczenie i daje niemal 100 % gwarancję powrotu do zdrowia.

W przypadku wykrycia nieprawidłowości udział w programie zapewnia szybką ścieżkę diagnostyki i leczenia, a dzięki stałemu monitoringowi usprawniamy kontakt z placówkami prowadzącymi dalszą diagnostykę i przyspieszamy ewentualne konieczne leczenie.

Szczególnie zapraszamy nowe roczniki Pań urodzonych w latach 1975-1979, które nie mogły dotychczas korzystać z badań oraz Panie urodzone w latach 1950-1954, które mogą powrócić do programu.

Rejestracja – tel. 22 880 90 80 (*3)

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia lub płyty CD  z poprzednich mammografii, o ile nie były one wykonane w pracowni LUX MED. Prosimy o stawienie się na badanie w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Więcej informacji na temat mammografii, Programu Profilaktyki Raka Piersi i innych badaniach z zakresu diagnostyki obrazowej znajdziecie Państwo na stronie www.luxmed-diagnostyka.pl

Mammografia 5 stycznia

Poprzedni artykułPamiętamy!
Następny artykułOrszak Trzech Króli