05 08 2103 gra miast

W sobotę, 3 sierpnia na Zamku w Gniewie, w czasie X Mistrzostw Polski w Potrawach z Ryb Morskich „Dorszowe Żniwa” wylosowano zwycięzców nagród głównych Gry Miast, która polegała na wykonaniu zadań w ośmiu atrakcyjnych miejscach Kociewia i Powiśla w dniach 27 – 28 lipca br.

Spośród Graczy, którzy skompletowali wszystkie pieczątki potwierdzające wykonanie zadań Jury w składzie: Maria Taraszkiewicz – Gurzyńska – Burmistrz Miasta i Gminy Gniew, Jerzy Kozdroń – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz Andrzej Krzysztofiak – Burmistrz Kwidzyna, wylosowało zwycięzców nagród głównych zabawy:

Ireneusz Niezbecki z Kwidzyna – voucher na nocleg na Zamku w Gniewie ufundowany przez Zamek Gniew sp. z o.o..

Irena Bahr z Tywamy koło Gniewu – karnet na basen w Kwidzynie przy ul. Wiejskiej ufundowany przez Miasto Kwidzyn.

Adam Rode z Gniewa – album „Szlaki, trakty, autostrady” ufundowany przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad o. Gdańsk

Dariusz Radzikowski z Tychnów – album „Szlaki, trakty, autostrady” ufundowany przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad o. Gdańsk

Grę ukończyło ok. 100 rodzin. Wszystkim tym, którzy Grę ukończyli wręczony został upominek – książka „Most” będąca fotograficznym reportażem z budowy Mostu przez Wisłę w okolicy Kwidzyna i Gniewu.

Zwycięzcom gratulujemy!

Poprzedni artykułRemont kładki nad torami
Następny artykuł51 Bieg Westerplatte