30 08 2016 pkp

„Przewozy Regionalne” Oddział Pomorski w Gdyni informuje, że zarządca infrastruktury PKP PLK na kolejny etap prac modernizacyjnych zarządził rozkład jazdy pociągów na okres od dnia 4 września do 15 października 2016 r.

Prace torowe będą prowadzone przez PKP PLK na 2 odcinkach linii:

1/ linia nr 204 Malbork  – Elbląg na której pociągi będą kursować w pełnych relacjach (Elbląg – Gdynia – Elbląg oraz Malbork – Elbląg – Malbork), ale w rozkładzie jazdy zmienionym w stosunku do zamówionego przez Przewozy Regionalne (od kilku do kilkunastu minut),

2/ linia nr 203 Chojnice – Piła: w okresie od 5 września do 7 października z uwagi na zamknięcie torowe, na odcinku Chojnice – Lipka Krajeńska za pociągi będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Uruchamiane przez Przewozy Regionalne autobusy zastępczej komunikacji na stacji Lipka Krajeńska będą skomunikowane z pociągami do i z Piły oraz Krzyża.

Na pozostałych trasach pociągi regionalne będą kursowały w pełnych relacjach w układzie zbliżonym do zamówionego przez przewoźnika.

Apelujemy do pasażerów, aby przed wyjazdem w podróż dokładnie zapoznawali się ze zmienionym rozkładem jazdy pociągów.
Szczegółowe informacje są na stronie www.przewozyregionalne.pl, a także w internetowych wyszukiwarkach rozkładu jazdy pociągów. Ponadto informacji o rozkładzie jazdy udzielają pracownicy kas biletowych oraz drużyny konduktorskie w pociągach.

Rozkład jazdy na linii Gdynia – Grudziądz

pdfGdynia_Malbork_Grudziadz_4_IX_15_X_2016.pdf42.33 KB

Poprzedni artykuł77 rocznica wybuchu II Wojny Światowej
Następny artykułDarmowe szkolenie w Stacji Ornitologicznej