W kwidzyńskim magistracie podziękowaliśmy dziś Elżbiecie Mankiewicz  za wieloletnia pracę na rzecz naszego miasta. Pani Elżbieta Mankiewicz od 1999r. piastowała stanowisko Skarbnika Miasta, a 30 lipca przechodzi na zasłużoną emeryturę.

W czasie spotkania w gronie pracowników magistratu p. Elżbieta usłyszała dużo ciepłych słów. Podkreślano jej, profesjonalizm, łatwość i szybkość w podejmowaniu trafnych decyzji, ale przede wszystkim wspominano cierpliwość w wyjaśnianiu zawiłości z zakresu finansów, rachunkowości oraz miejskiego budżetu.

– Domyślam się, jak trudny to jest dla Pani moment, biorąc pod uwagę zaangażowanie w pracę na rzecz Kwidzyna. Mam nadzieję, że będziemy mogli nadal korzystać z Pani wiedzy i doświadczenia– mówił Burmistrza Kwidzyna Andrzej Krzysztofiak.

Podczas ostatniej sesji rady miasta doszło do formalnego odwołania Elżbiety Mankiewicz z funkcji Skarbnika Miasta i powołania w jej miejsce p. Joanny Bali, która jest zatrudniona w Urzędzie Miejskim w Kwidzynie od 1997r. na stanowisku związanym z planowaniem i wykonaniem budżetu oraz księgowości budżetowej.

Pani Joanna Bala spełnia wymagania stawiane kandydatom na funkcję Skarbnika Miasta , które są określone w ustawie o finansach publicznych. Jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, Wydziału Prawa i Administracji oraz Studiów Podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim, Wydział Zarządzania z zakresu rachunkowości i finansów. Ponadto p. Joanna Bala ukończyła szereg szkoleń, m.in.: z zakresu zarządzania budżetami jednostek samorządu terytorialnego oraz rachunkowości budżetowej.

Dziękujemy Pani Elżbiecie za kilka dekad pracy na rzecz lokalnej społeczności oraz życzymy zdrowia, wiele uśmiechu oraz realizacji wszystkich planów osobistych.

Poprzedni artykułPierwsze starty zawodników Kwidzyńskiego Klubu Motocyklowego
Następny artykułMyśl ekologicznie – kampania