Ferie nie muszą być nudne! Jak najchętniej spędzasz ferie, co lubisz robić, co daje Ci najwięcej radości? Narty, sanki, basen, spacery a może wolisz leniuchować?
Weź udział w konkursie i pokaż nam swoje NIETUZINKOWE ZDJĘCIE Z FERII! Do wygrania aparaty fotograficzne Polaroid oraz karty upominkowe do sklepu Empik. Zgłoszenia konkursowe prosimy wysyłać na adres: aga.strzelczyk@kck-kwidzyn.pl
Ogłoszenie wyników – 17 stycznia 2021 /NIEDZIELA/ GODZ. 18:00
SZCZEGÓŁY KONKURSU DOSTĘPNE W REGULAMINIE NA STRONIE WWW.KCK.CKJ.EDU.PL
BAJKOWE PONIEDZIAŁKI – ONLINE
4.01.2021r. godz. 17:00 POKAZ MAGII I ILUZJI Z CHASE Z PSIEGO PATROLU (TEATR FORMA) Zabawny pokaz magii, podczas którego Iluzjonista Damiano razem z przyjacielem Chase z Psiego Patrolu, zaczaruje przedmioty i sprawi, że będą znikać i zamieniać się na oczach dzieci.
11.01.2021r. godz. 17:00 PINOKIO (TEATR FORMA) Zabawna opowieść o drewnianym pajacyku, który za wszelką cenę chce zostać prawdziwym chłopcem. Bohater przeżywa wiele przygód, które nie tylko dla niego, ale też dla oglądających dzieci uczą życzliwości, bycia troskliwym oraz odpowiedzialnym za własne czyny.
ZDALNE FERIE ZIMOWE Z PLASTYKĄ 04-15.01.2021r.
Zapraszamy dzieci i młodzież na zdalne twórcze spędzenie czasu. Materiały potrzebne do wykonania pracy będą do pobrania na dyżurce w Kwidzyńskim Centrum Kultury, ul.11 Listopada 13, po wcześniejszym zapisaniu dziecka nr tel. 55 2793528. Zapisy w dniach 29-30.12.2020r. w godzinach 10:00 – 15:00. Praca będzie się odbywała w dwóch grupach wiekowych dzieci: młodsze 5-9 lat (10 osób), starsze 10-16 lat (10 osób). Do każdej z grup przeznaczony będzie inny zestaw plastyczny zgodny z tematyką. W złączeniu będą tematy z instruktażem wykonania numer kontaktowy instruktora oraz e-mail.
Królowa Śniegu piaskiem malowana
Już 6 stycznia 2021 r. o godz. 17:00 zasiądź wygodnie z całą rodziną przed ekranem komputera i poczuj razem z nami, choć namiastkę teatru.
TEATR PIASKOWEJ ANIMACJI zaprasza na rodzinną odsłonę ponadczasowej historii o Królowej Śniegu, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem.
Poczuj dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść. A to wszystko bez wychodzenia z domu! Pozwól, by Królowa Śniegu zabrała Cię do swojego lodowego zamku. Zobacz na żywo artystyczną interpretację tej przepięknej baśni.
WYDARZENIE ONLINE BEZPŁATNE
Poprzedni artykułPodziel się dobrymi wspomnieniami
Następny artykułMaja i Jan najpopularniejsze imiona